Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

O krále Železných hor


O krále Železných hor 2014 - 2. ročník

V sobotu 13. září 2014 se v Domě kultury ve Chvaleticích konal 2. ročník turnaje O krále Železných hor. Na startu se sešlo 48 hráčů, řada z nich je nositeli mezinárodních titulů. Turnaj probíhal korektně ve svižném tempu včetně vyhlášení výsledků. A protože se perfektně podařilo načasovat i oběd, dali nám přítomni hráči vědět, že se jim turnaj líbil.

Na start se dostavil i obhájce loňského vítězství Martin Červený z ŠK Polabiny 2222, který ani letos nezaváhal a odvezl si 5.000 Kč za turnajové vítězství. Účast hráče na 2. místě - ostříleného Josefa Přibyla z Prahy, v minulosti i našeho reprezentanta, byla pro náš oddíl poctou a jsme rádi, že se mu turnaj vydařil. Jeho oddílový kolega Daniel Rous obsadil překvapivě místo třetí a určitě byl také spokojen.

Škoda, že nepřijelo více účastníků. Při hledání chyby jsme pozdě přišli na skutečnost, že ne do všech míst České republiky se dostaly propozice turnaje. Určitě pro 3. ročník sjednáme nápravu.

Na závěr citujeme komentář jednoho z hráčů startovního pole - Pavla Justa z Pardubic: "byl to fajn turnaj, čtvrthodina na partii bohatě stačí a mělo to šmrnc a spád". A to je pro nás závazek, aby tomu tak bylo i v dalších ročnících tohoto turnaje.

Výsledky

Propozice

Fotogalerie

 


O krále Železných hor 2013 - 1. ročník

1. ročník rapid turnaje jednotlivců O krále Železných hor se konal v sobotu 18.05. 2013 v Kulturním domě ve Chvaleticích. Premiéry se zúčastnilo 48 hráčů.

Výsledky

TOPlist